BebekveBen.com ve Kueza işbirliğiyle cıvıl cıvıl bir hediye kartı çekilişi ile karşınızdayız. Üç şanslı okuyucum Kueza’dan 75TL değerinde hediye çeki kazanacak. Hediye çekinizi Kueza websitesinde satışa sunulan %100 koton  kız ve erkek çocuk kıyafetleri için kullanabilirsiniz. Hırka, kazak, tişört, tayt, etek gibi pek çok değişik model arasından bebeğinizin/çocuğunuzun cinsiyetine ve zevkinize göre dilediğiniz modeli seçebilirsiniz. Kargolar Kueza tarafından karşılanacaktır.

Bu harika hediyeyi kaçırmayın. Çocuklarınız büyüdüyse bu ürünü yeğenlerinize, torunlarınıza, arkadaşlarınızın çocuklarına da hediye edebilirsiniz.

Çekilişe Katılım çok kolay…

Aşağıdaki her bir işlem için 1 çekiliş numarası kazanacaksınız. Daha çok yöntemle katılın, kazanma şansınızı artırın.

1- TAKİP EDİN! 

Instagram @kueza_kids ve Facebook @kuezakids sayfalarını takip edin.

Instagram @bebekveben ve Facebook @bebekveben sayfalarını takip edin.

2- BEĞENİN! 

Sosyal medya hesaplarındaki çekiliş gönderisini beğenin, kaydedin ve gönderi altına dilediğiniz kadar emoji / kısa bir yorum bırakın.

3- PAYLAŞIN! ETİKETLEYİN!

Bu çekiliş duyurusunun ekran görüntüsünü alarak kendi sosyal medya hesaplarınızından birinde #kuezacekilis etiketiyle paylaşın. Arkadaşlarınızdan istediğiniz kadarını etiketleyin.

Lütfen sosyal medya hesaplarınız ve/veya paylaşımınız genele açık olsun. Özel ya da gizli hesaplardan yapılan başvuruları maalesef değerlendirmeye alamıyoruz.

4- WEBSİTESİNE YORUM BIRAKIN! (çekilişe bebekveben.com websitesinden katılanlar için)

Bu yazının altına sosyal medya hesaplarınızdaki adınızı ve/veya paylaşım linkinizi yorum olarak bırakın.

Çekiliş Kuralları

  • Çekilişe katılım, 11 Kasım 2020 Çarşamba günü başlayıp, 30 Kasım 2020 Pazartesi günü Türkiye saatiyle 23:59′da sona erecek.
  • Katılım süresi sonrasında 3 asıl ve 3 yedek talihli okuyucumu çekilişle belirleyecek ve talihlileri 1 Aralık 2020 Salı günü bebekveben.com websitesi ve sosyal medya hesaplarından duyuracağım.
  • Kazanan okuyucumla emaille iletişime geçecek ve gönderi için adres bilgilerini isteyeceğim. Emaille iletişime geçişimin ardından 1 hafta süresince bana dönüş olmaması durumunda, yedek talihliyle iletişime geçeceğim.
  • Hediye sadece Türkiye adreslerine gönderilebiliyor. Bu nedenle yurtdışında yaşayan okurlarımdan biri kazandığı takdirde, bir tanıdıklarının Türkiye’deki adresini vererek çekilişe katılabilirler.
  • kueza.com çalışanları bu çekilişe katılamazlar.

Siz de daha önce BebekveBen’den hediyeler kazanan okurlarıma katılın.

Herkese bol şans!

Firmanızın ve ürünlerinizin BebekveBen’de tanıtılmasını istiyorsanız Tanıtım ve Reklam sayfasına göz atmayı unutmayın.

#hediye #çekiliş #cekilis #hediye #çekilişvar #cekilisvar #cekilisekatil #çekilişzamanı #çocukkıyafetleri

Tanla Bilir

Merhabalar! Adım Tanla. Web tasarımcısı ve BebekveBen'in kurucusuyum.
BebekveBen çocuk bakımından öte ebeveynlik, kadın olmak, birey olmak, yurtdışında yaşam, seyahat, yemek, ürünler, eğitim, sağlık gibi hayatın içinden pek çok konunun paylaşıldığı, ailelerin buluştuğu, soru sorduğu, dileyenlerin konuk yazılarla katkıda bulunduğu ve deneyimlerini paylaştığı bir platform... Bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İzmir Depremi

Göçmen Kuştan “Ana”karaya – 7: İzmir Depreminin Ardından

Klasik Eğitime Alternatifler: Evden Eğitim ve Okulsuzlaşma Eleştirisi