in

Can Moda Canavarı – Gezmelik

Bebeğiz diye tarz yapamaz mıyız? Ah efendim, bal gibi de yaparız. İşte Can’ın seçtiği yazlık gezmelikler:

Tişört – Smafolk’dan Green Apple T-shirt: Nuuba & the Gang markalarından biri olan Smafolk’un yeşil elmalı tişörtü çok şirin. %50 pamuk, %45 viskon ve %5 elastandan yapılmış. Nuuba’nın notuna göre kayın ağacından elde edilen bir iplik olan viskon, doğa ve ten dostudur. Kırışmaya ve solmaya karşı dirençli. Smafolk ürünleri uluslararası Oekotex sertifikalıdır. Hiçbir kimyasal, toksik madde-boya içermez. 1-6 yaş arası bedenleri olan tişört 68TL.

Pantalon – Zara Kids’den Chino Trousers with Straps: Gri renkli, yanda ve arkada cepleri olan bu pantalon askılarla hareketlendirilmiş. 100% pamuklu olan pantalon, 30°C’de makinede yıkanabiliyor.

Şapka – H&M: Açık gri renkli, önde işlemeli, arkadan cırtcırtlı jarse şapka. 100% pamuklu olan şapka, 40°C’de makinede yıkanabiliyor. 68 – 92 bedenleri arasında olan bu şık şapka 9.95TL.

Ayakkabı – Bobux’dan I Walk Bebek Sandaleti: Esnek, kolay giyilir ve ayarlanır I Walk serisi ayakkabılar yürümeye başlamış bebekler için tasarlanmış ve Amerikan Pediatri Derneği onaylı. Tasarımı Yeni Zellenda’da, üretimi Endonezya’da yapılmış. Klasik lacivert renkli bu sandalet 119.90TL.

can-moda-gezmelik

Tanla Bilir

Merhabalar! Adım Tanla. Web tasarımcısı ve BebekveBen'in kurucusuyum.
BebekveBen çocuk bakımından öte ebeveynlik, kadın olmak, birey olmak, yurtdışında yaşam, seyahat, yemek, ürünler, eğitim, sağlık gibi hayatın içinden pek çok konunun paylaşıldığı, ailelerin buluştuğu, soru sorduğu, dileyenlerin konuk yazılarla katkıda bulunduğu ve deneyimlerini paylaştığı bir platform... Bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Yorumlar

Yanıt Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

disiplin

Rahatlık ve Korumacılık Arasında Bir Dans

deveye hendek atlatmak

Deveye Hendek Atlatmak