in ,

Bu Kadar Garip Bebek Eşyasını Birarada Görmedim

Billy Bob Pacifiers

Hmm, söz konusu bebek icatları olduğunda yaratıcılıkta galiba sınır yok…

1- Peekaru: Bebeğinizi taşırken kollarınız yoruluyor. Kanguru mu? Cümlealem kullanıyor. Sizin gibi stil sahibi bir anneye yakışmaz. “Şöyle daha değişik bir ürün bulsam, hemen alırdım” diyorsunuz. Bebeğini Alien misali göğüs kafesinden dışarı çıkarmak isteyenlere yaratıcı bir çözüm: Peekaru

Peekaru

2- Baby Keeper: Evden acele ile çıkmışsınız. Bebek arabasını yanınıza almamışsınız. Alışveriş merkezine gittiniz. Tuvalet ihtiyacınız doğdu. Siz işinizi görürken bebeğiniz nerede duracak? Bebek bu, çanta gibi yere konulmaz ki…Birine de emanet etmek doğru olmaz. En iyisi ne yapıyoruz. Bebeği Baby Keeper ile kapının arkasına asıyor, rahatça işinizi görüyorsunuz. Yalnız tuvaletten çıkarken bebeği arkada unutmayın!

Baby Keeper

3- Zaky Pillow: Bileklerinden kesilmiş ellerden oluşan Zaky yastıkları ile, minikler, uyurken bile sizin şefkat dolu ellerinizin sıcaklığından mahrum kalmayacak.

Zaky Pillow

4- Daddle: Hepimiz çocukken babalarımızın sırtında atçılık oynamışızdır. İşte atçılığa meraklı ailelere profesyonel bir çözüm. Daddle ile daha çocukken babasının sırtına semer vuran çocuk, büyüdüğünde şüphesiz onu parmağının ucunda oynatır.

Daddle

5- Poknee: Çocuğu tepesine çıkarmak istemeyen ebeveynler için atçılığın kucak versiyonu. Poknee ile her ortamda bacağınızı bir Arap yarış atı haline getirebilirsiniz.

Poknee

6- Baby Mop: Bebekler en iyi neyi yapar? Yerlerde sürünmek değil mi? Baby Mop ile hem bebeğinizin yerlerde sürünme isteğini tatmin edin, hem de ufaktan parkeleri cilalayın. Kolay gelsin.

Baby Mop

7- Billy Bob Pacifier: Ne yalan söyleyeyim. Billy Bob emziklerini ilk gördüğümde korkudan hafif bir kalp çarpıntısı geçirdim. Şunun şirinliğine! bakar mısınız? İnşallah Can’ın ilk dişleri bu kıvamda çıkmaz…

Billy Bob Pacifiers

8- NoseFrida The Snotsucker: Bebeğim için herşeyi yaparım diyorsanız, bir daha düşünün. Bebeğin tataklarını burundan çıkarmak için yapılan NoseFrida, hayal gücüne yer bırakmayan tasarımı ile tam midelere şenlik…

NoseFrida Nasal Asprator

9- Plush Pee ve Poo: Yaratıcılığın boyutları daha fazla zorlanamaz diyorsanız, buyurun buradan yakın…  Çocuğunuza doğal vücut fonksiyonlarından ilham alınarak yapılmış bir oyuncak mı arıyorsunuz? Plush Pee ve Poo tam size göre.

Plush Pee and Poo

10- Heelarious: Kadın her yaşta kadındır. Bebek kızınızı Heelarious topuklu ayakkabıları ile sevindirin. Ayakkabıya uygun çantalar da yakında piyasada!

Heelarious

11- Baby Toupee: Bebeğinizin keltoş olmasından şikayetçi misiniz? “Şöyle lepiska saçları olsaydı, ne güzel modelden modele sokardım” diye iç mi geçiriyorsunuz? Bu bebek perukları tam size göre… Baby Toupee ile her minik, bir Donald Trump olacak.

Baby Toupee

12- Man Feeder: Geçenlerde Anne Dostu Toplum yazımda, bebek bakımı ile ilgili babaların yapamayacağı sadece 2 şey var demiştim: Doğurmak ve emzirmek. Sanırım bu sözümün bir kısmını yutmam gerekecek. Artık babalar, Man Feeder ile, bebeklerini her ortamda rahatça emzirebiliyorlar. Bir sonraki aşama ne? Babalar için emzirme örtüsü mü?

Man Feeder

Tanla Bilir

Merhabalar! Adım Tanla. Web tasarımcısı ve BebekveBen'in kurucusuyum.
BebekveBen çocuk bakımından öte ebeveynlik, kadın olmak, birey olmak, yurtdışında yaşam, seyahat, yemek, ürünler, eğitim, sağlık gibi hayatın içinden pek çok konunun paylaşıldığı, ailelerin buluştuğu, soru sorduğu, dileyenlerin konuk yazılarla katkıda bulunduğu ve deneyimlerini paylaştığı bir platform... Bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Yorumlar

Yanıt Yaz
  1. hahah:)bu kadar saçma şey bir arada olamaz.özellikle babaya vurulan semer ve donald trump peruğu çok fenaydı ya:))

  2. Merhaba hepsi çok güzel ama 9 numarayı anlamadım ben oyuncak ama özelliği ne bişeye benzetemedim 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

El Örgüsü Erkek Bebek Hırkaları

Bebekle Evin Dışında Yapılacak Aktiviteler