Son Yazılar

BebekveBen Forum Yayında!

Bugün BebekveBen’de uzun zamandır hayalini kurduğum çok eğlenceli ve fonksiyonel bir özelliği yayına geçiriyorum: BebekveBen Forum. BebekveBen Forum hamilelik, doğum, bebek/çocuk bakımı ve aile yaşantısı konusunda paylaşımlarımızı özgürce yapabileceğiniz bir alan olacak.
forumteaser3

Neden BebekveBen Forum’a Katılmalısınız?

  • BebekveBen Forum’da sizinle aynı ilgi alanlarına sahip olan yüzlerce anneye/babaya ulaşabilir, onlarla konuşabilir, dertleşebilirsiniz.
  • Bebek ve çocuk bakımıyla ilgili bir sorunuz, bir sorununuz varsa bunları yazabilir, benzer tecrübeleri yaşamış birden fazla kişiden destek alabilirsiniz.
  • Soruları yanıtlayan bir tek ben olmadığım için sorularınıza daha hızlı yanıt bulabilirsiniz.
  • Blog yazılarının altına yorum bırakmak harika, ama yorumlar genelde yazının konuyla ilgili oluyor. Forum alanı size annelik/babalık ve çocuk bakımıyla ilgili konuları kendi seçtiğiniz ve yönlendirdiğiniz konuları paylaşmak için fırsat verecek.

Forumumuz henüz tazecik. Bu aşamada bol bol yeni konu açarak ve sosyal medyada paylaşım yaparak forumumuza destek olabilirsiniz. Forumu geliştirmek için yapacağınız önerilere, başlık önerilerine tamamen açığım. Forum konularını dikkatle takip edeceğim ve bana yönelen sorularınızı süratle yanıtlayacağım.

İleride BebekveBen Forum yönetimini yapacak olan adminleri bizzat sizlerin arasından seçmek istiyorum. Forum yönetiminde bana yardımcı olmak isterseniz ya da forumla ilgili soru/önerileriniz varsa bana bebekveben.com/iletisim sayfasından ulaşabilirsiniz.

Şimdi foruma üye olmak ve forumda yeni bir başlık açmak için gerekli adımları  yazacağım:

Foruma Nasıl Üye Olacaksınız?

1- BebekveBen Forum Kayıt sayfasına gidin ve Yeni Üye Kayıt formundaki bilgileri doldurun. Adınız, soyadınız, epostanız, yaşadığınız ülke ve yaşadığınız şehir alanları zorunlu alanlardır.

http://bebekveben.com/forumkayit/

form01

Ekrandaki güvenlik şifresini ilgili alana girin ve “Kayıt ol” butonuna basın.

form02

2- Emailinize forum üyelik talebinizin sistem yöneticileri tarafından onaylanmak üzere beklediğine dair bir bilgi gelecek. 

DİKKAT! Foruma üye kayıdı yaptıktan sonra kullanıcı adı ve şifreniz size ulaşmadıysa emailinizin spam (istenmeyen) bölümünü kontrol edin. BebekveBen Forum’dan gelen mesajı spam değil olarak işaretlemeyi unutmayın!

form04

3- Üyeliğiniz onaylandığında kullanıcı adı ve şifrenizi içeren yeni bir email alacaksınız.

form05

4- Forum Profili sayfanızdan kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak BebekveBen Forum’a giriş yapabilirsiniz.

http://bebekveben.com/forumprofili/

form06

5- Forum Profili sayfasında kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi düzenleyebilir, şifrenizi daha kolay hatırlayacağınız bir şifreyle değiştirebilir ya da forum ana sayfasına gidebilirsiniz.
form07

6- Tebrikler! BebekveBen Forum ana sayfasına ulaştınız. Artık forum yazılarını okuyabilir ve forumda başlık açarak sorularınızı sorabilirsiniz.

form08

Forumda Nasıl Yeni Konu Açacaksınız?

1- Forum Ana Sayfasındayken ilginizi çeken konunun başlığına tıklayın. Diyelim ki forum üyeleriyle tanışmak istiyorsunuz. “Tanışalım” başlığına tıklayın.

konu01

2- Çıkan ekranda yeni konu oluşturma formunu göreceksiniz. Burada uygun bir konu başlığı girin ve mesajınızı yazın. Konunuzun kolay bulunması için bir etiket verebilirsiniz. Ayrıca “Beni, takip eden yanıtlardan e-posta ile haberdar et” kutucuğunu işaretlerseniz size bir yanıt geldiğinde emailinize düşecek. “Gönder” butonuna basarak mesajınızı foruma gönderin. Tebrikler! BebekveBen Forum’da ilk mesajınızı yayınladınız. 

konu02

BebekveBen Forum’da buluşmak üzere…

Sevgiler

Tanla

Hakkında Bebek ve Ben

Bebek ve Ben
Merhabalar! Adım Tanla. Dijital tasarımcıyım. Eşim Kuzey ve 5 yaşındaki oğlum Can'la beraber dünyayı keşfediyoruz. Hayatı, insanları, video oyunlarını ve seyahati seviyorum. Okumayı, araştırmayı, dinlemeyi ve konuşmayı da... Oğluma hatıra olarak başlattığım BebekveBen'in kısa zamanda annelerin buluştuğu, soru sorduğu ve paylaştığı bir ortama dönüşmesinden çok mutluyum. Çocuk yetiştirmenin heyecan verici dünyasında bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Sen de bir yorum yaz...

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*