BebekveBen Forum Yayında!

Bugün BebekveBen’de uzun zamandır hayalini kurduğum çok eğlenceli ve fonksiyonel bir özelliği yayına geçiriyorum: BebekveBen Forum. BebekveBen Forum hamilelik, doğum, bebek/çocuk bakımı ve aile yaşantısı konusunda paylaşımlarımızı özgürce yapabileceğiniz bir alan olacak.
forumteaser3

Neden BebekveBen Forum’a Katılmalısınız?

  • BebekveBen Forum’da sizinle aynı ilgi alanlarına sahip olan yüzlerce anneye/babaya ulaşabilir, onlarla konuşabilir, dertleşebilirsiniz.
  • Bebek ve çocuk bakımıyla ilgili bir sorunuz, bir sorununuz varsa bunları yazabilir, benzer tecrübeleri yaşamış birden fazla kişiden destek alabilirsiniz.
  • Soruları yanıtlayan bir tek ben olmadığım için sorularınıza daha hızlı yanıt bulabilirsiniz.
  • Blog yazılarının altına yorum bırakmak harika, ama yorumlar genelde yazının konuyla ilgili oluyor. Forum alanı size annelik/babalık ve çocuk bakımıyla ilgili konuları kendi seçtiğiniz ve yönlendirdiğiniz konuları paylaşmak için fırsat verecek.

Forumumuz henüz tazecik. Bu aşamada bol bol yeni konu açarak ve sosyal medyada paylaşım yaparak forumumuza destek olabilirsiniz. Forumu geliştirmek için yapacağınız önerilere, başlık önerilerine tamamen açığım. Forum konularını dikkatle takip edeceğim ve bana yönelen sorularınızı süratle yanıtlayacağım.

İleride BebekveBen Forum yönetimini yapacak olan adminleri bizzat sizlerin arasından seçmek istiyorum. Forum yönetiminde bana yardımcı olmak isterseniz ya da forumla ilgili soru/önerileriniz varsa bana bebekveben.com/iletisim sayfasından ulaşabilirsiniz.

BebekveBen Forum‘da buluşmak üzere…

Sevgiler

Tanla

Yazar Hakkında

Bebek ve Ben

Bebek ve Ben

Merhabalar! Adım Tanla. Dijital tasarımcıyım. Eşim Kuzey ve 6 yaşındaki oğlum Can'la beraber dünyayı keşfediyoruz. Hayatı, insanları, video oyunlarını ve seyahati seviyorum. Okumayı, araştırmayı, dinlemeyi ve konuşmayı da... Oğluma hatıra olarak başlattığım BebekveBen'in kısa zamanda annelerin buluştuğu, soru sorduğu ve paylaştığı bir ortama dönüşmesinden çok mutluyum. Çocuk yetiştirmenin heyecan verici dünyasında bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Ne düşünüyorsunuz?

2 Yorum