in

BebekveBen.com Turkcell Blog Ödüllerinde İlk 10`a Kaldı!

BebekveBen.com Blog Ödüllerinde İlk 10'da
BebekveBen.com Blog Ödüllerinde İlk 10'da

Size harika bir haberim var!

Bir müddettir devam eden 2011 Turkcell Blog Ödülleri Yarışması halk oylamasının sonuçları bugün açıklandı. BebekveBen.com Aile Kategorisi’nde ilk 10’a kaldı!

Blogumu minik oğlum Can’ın doğumu ile birlikte, Nisan ayında tutmaya başladım. “Söz uçar, yazı kalır.” felsefesiyle, Can’a büyüdüğünde okuyacağı güzel bir hatıra bırakmaktı amacım. Beni bu yolda nasıl bir maceranın beklediğini bilmiyordum.

İlk günler kendi kendime konuşuyormuş gibi hissettim. Zaman içinde yazılarıma gelmeye başlayan yorumlar ve Facebook /Twitter/Google takipçilerimin gün geçtikçe artması, beni yalnız olmadığıma inandırdı. İkinci bebeğim BebekveBen.com, Can ile beraber büyümeye başladı.

Blog dünyasında pek çok anne ve baba ile tanıştım. Bebek/çocuk yetiştirmede farklı yaklaşımları okumak ve canlı tartışmalara katılmak çok heyecan verici. Blog yazan arkadaşlarımın kendi aileleri kadar, içinde yaşadıkları topluma da duyarlı olduğunu görmek oldukça sevindirici.

Hergün bilgisayarımın başına oturduğumda, yazılarımın okunduğunu bilmek, paylaştığım konularla faydalı olduğumu düşünmek, sizleri gülümsetebilmek beni çok mutlu ediyor. Sizin yorumlarınızı okumak da yeni yazılar yazma konusunda beni teşvik ediyor.

Bu vesileyle, zamanını ayırıp bana oy veren, vermek isteyip de veremeyen herkese çok teşekkür ederim. BebekveBen.com’u bu güzel noktaya sizler taşıdınız. Ayrıca ilk 10’a giren arkadaşları tebrik ederim.

Şimdi yine tatlı bir heyecanım var. 5 Ocak’ta açıklanacak olan juri oylamasının sonuçlarını bekliyorum. Bana şans dileyin.

Sevgiler,
Tanla

NOT: Can’ın da size özel bir mesajı varmış. Kelimesine dokunmadan yayınlıyorum:
Ba-ba-ba, da-da-da! hihihihihi! la-la-la!
ANLAMI
Ben de çok sevindim annecim, kutlamak için bana bir biberon süt versen olur mu?

Tanla Bilir

Merhabalar! Adım Tanla. Web tasarımcısı ve BebekveBen'in kurucusuyum.
BebekveBen çocuk bakımından öte ebeveynlik, kadın olmak, birey olmak, yurtdışında yaşam, seyahat, yemek, ürünler, eğitim, sağlık gibi hayatın içinden pek çok konunun paylaşıldığı, ailelerin buluştuğu, soru sorduğu, dileyenlerin konuk yazılarla katkıda bulunduğu ve deneyimlerini paylaştığı bir platform... Bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Yorumlar

Yanıt Yaz
  1. Kesinlikle senin hakkın birincilik. Bllogunu takip ediyorum çok profosyonel, gereksiz ayrıntılara boğulmuyorum,vermek istediğini diğer tüm karşıt düşünceleri de basitçe sunarak, objektif olarak okuyucuya ulaştırıyorsun. Hikayeleştirmelerin ise özellikle süper,” Can’ın Kaybolan Çorabı” öyküsünü, kitapevinin rafında görüp Yalın’a almak isterdim 🙂

  2. Bu mükemmel bir haber tebrik ederim. Umarım 5 Ocakta vu sevincimiz artarak devam eder.

  3. Dün hemen girip baktım sonuçlar açıklanınca…çok sevindim canım, tebrikler…jüri oylaması için de bol şans diliyorum.Optum.

  4. süper haber. tebrikler. sabırsızlıkla bekliyoruz 5 Ocak 2012yi . bol şans.

  5. Sevgili Tanla, ne sevindirici bir haber!.. Seni, Can’ı ve Kuzey’i içten kutluyoruz. ‘Bebek ve Ben.com’ blogunda okuduğumuz yazılar bizim için de bir armağan niteliğinde. Can’ın yeni maceralarını dört gözle bekleyeceğiz… Ayrıca, yarattığın güzelliğin 5 Ocak günü taçlanmasını diliyoruz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vaziyetler Rezalet! Çamaşır ve Ütü Sorunsalı

Bebek Gelişiminde Erken Müdahale