BebekveBen.com 1 Yaşında!

BebekveBen.com 1 YaşındaBebekveBen.com 1 yaşında!

Oğlum Can’a güzel bir hatıra bırakmak amacıyla tutmaya başladığım blogumda, sizlerle birlikte 365 günü devirdik.

Bu süreçte çok güzel anılarım oldu.

Öncelikle minik oğlum Can’ın büyümesine bizimle beraber tanık olduğunuz ve güzel yorumlarınızla bloguma değer kattığınız için çok teşekkür ederim.

Bundan 1 sene önce, daha birkaç günlük lohusa iken, uykusuz kafamla bilgisayarımın başına geçtiğimde, blog macerasının karşıma neler çıkaracağını bilmiyordum.

Bebeğim ile beraber değişen dünyamda yaşadıklarımı, duygularımı, bebek yetiştirmekle ilgili faydalı olacağını umduğum ipuçlarını paylaştım.

Bebekle yaşam, bebek gelişimisağlık, bebek ürünleri, aile, beslenme, uyku ve bebek oyunları gibi pek çok konuda yazdım.

Anne Dostu Toplum, Emzirme Reformu, İstanbul Lüfere Hasret Kalmasın, Kansersiz Yaşam gibi sosyal sorumluluk kampanyalarına yazılarımla destek verdim.

Bu bir senelik süreçte 25,000 üzerinde ziyaretçim ve 70,000’e yakın sayfa görüntülemem oldu.

Türkiye, Amerika, Almanya, Bulgaristan, Azerbeycan, İngiltere, Hollanda, Fransa, Belçika ve Avusturya başta olmak üzere, 95 değişik ülkeden okuyucum oldu.

Facebook takipçilerim 340’a, Twitter takipçilerim 390’a ulaştı.

Daha birkaç aylık bir blog iken, Turkcell Blog Ödülleri yarışmasında ilk 10’a girdim.

Alternatif Anne’de “sağlık” bölümünün editörlüğünü yapmaya başladım.

Bütün bu gelişmeler bana büyük bir gurur ve mutluluk veriyor.

Ama en önemlisi ne derseniz, çok sıcak insanlarla tanıştım. Dünyanın neresinde olursanız olun ebeveynliğin insanları yakınlaştırdığını keşfettim.

BebekveBen.com’u takip eden, yorum bırakan, aklına takılan soruları paylaşan ve yeni yazılar yazmam yönünde cesaret veren herkese çok teşekkür ediyorum.

Bloguma ilham veren oğlum Can’a ve beni her zaman destekleyen eşim Kuzey’e ve aileme de öpücüklerimi gönderiyorum.

Daha nice blog yıldönümlerini beraberce kutlamak dileğiyle, sağlıcakla kalın,

Tanla

Bebek ve Ben

Bebek ve Ben
Merhabalar! Adım Tanla. Dijital tasarımcıyım. Eşim Kuzey ve 7 yaşındaki oğlum Can'la beraber dünyayı keşfediyoruz. Hayatı, insanları, video oyunlarını ve seyahati seviyorum. Okumayı, araştırmayı, dinlemeyi ve konuşmayı da... Oğluma hatıra olarak başlattığım BebekveBen'in kısa zamanda annelerin buluştuğu, soru sorduğu ve paylaştığı bir ortama dönüşmesinden çok mutluyum. Çocuk yetiştirmenin heyecan verici dünyasında bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

7 yorum

  1. Nice senelere

  2. Ne cok yazi kacirmisim. BebekveBen’in dogum gununu de kacirmisim. Nice yaslara. Bu blog torunveben olarak devam etsin insallah 🙂

  3. Ben 2 aylık bir blogger anne olarak başarınız için sizi tebrik ediyor ve devamı diliyorum.
    Yazının resmi olarak cupcake seçmişsiniz ve ben de dün çok güzel bir firmadan harika ürünler dizayn ettirdim. Size de önermek isterim siteleri http://www.kaptakek.net. Henüz bloguma yazmadım şimdilik facebook albümüme bakabilirsiniz. https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150936654653461.412665.618458460&type=3

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*