in

Bebekli Yaşamın Güzellikleri

bebekli yasam

Bugün Cumartesi olduğu için Can ile yine dışarı çıkma denemesi yaptık. Önce Target`a gidip gereksiz olan bir bebek ürününü iade ettik. Bebek bölümündeki ürünlere şöyle kısaca bir baktık. Can ağlamaya başlayınca oradan ayrıldık.

Şu anda yaşadığımız apartmanın ofis kısmından tanıtımı yapılan bir restorana ait yemek kuponlarımız vardı. Akşam yemeği için bu kuponları denemeye karar verdik. Sağlıklı yiyeceklere yer veren bu restoran klasik restoranlara benzemiyor. Yemeklerin hepsi dondurulmuş porsiyonlar halinde buzdolabında bekliyor. Herkes istediği yemeği seçerek bir köşeye konulmuş mikrodalgada ısıtıp masalarda yiyor. Yemekler daha çok düşük kalorili sağlıklı ürünler mantığında hazırlanmış porsiyonlar halinde. Tadları fena değil. Ben tavuk yemeklerinden, Kuzey ise balık yemeklerinden denedi. Böylece akşam yemegimizi de aradan çıkarmış olduk.

Yemekten sonra Barnes & Noble`a giderek birer kahve içmek istedik. Can bey maalesef tam Barnes & Noble`in otoparkında arabayı park ederken uyandı. Öncelikle arabanın bagaj bölümüne yayılan bir örtü üzerinde (bu da bizim için bir ilk) altı değiştirildi. Daha sonra arabanın içinde biberondan maması verildi. Biz de bu arada Barnes & Noble`a kadar gelip içeriye giremeden otoparkta vakit geçiren çılgın ebeveynler olarak tarihe yazıldık. Can bey biraz sakinleşince Barnes & Noble`a girdik. Bebeğimiz bir kahve içimi ve cheesecake yeme süresi boyunca bizi rahat bıraktı. Ancak sonra yaygarıyı koparınca bizim de kahve keyfimiz son buldu. Ne yapalım. Bebek sahibi olmayi biz istedik. Şimdi şikayet hakkımız yok değil mi? 😛

Tanla Bilir

Merhabalar! Adım Tanla. Web tasarımcısı ve BebekveBen'in kurucusuyum.
BebekveBen çocuk bakımından öte ebeveynlik, kadın olmak, birey olmak, yurtdışında yaşam, seyahat, yemek, ürünler, eğitim, sağlık gibi hayatın içinden pek çok konunun paylaşıldığı, ailelerin buluştuğu, soru sorduğu, dileyenlerin konuk yazılarla katkıda bulunduğu ve deneyimlerini paylaştığı bir platform... Bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Emzirirken Bebeği Nasıl Uyanık Tutmalı?

Pampers “Gifts to Grow” Hediye Programı Kodları