in ,

BebekEvde.com’dan Dekoratif Harflerde İndirim

El yapımı dekoratif harflerin yaratıcısı BebekEvde.com hakkındaki şu yazımı hatırlayacaksınız….

Bu harika harflerin yardımıyla, bebeğinizin ya da çocuğunuzun odasının havasını anında değiştirebilirsiniz. “Ama benim çocuğum yok ki, bu harfleri ne yapayım” diyenlere de “heh heh hee!” diyorum. BebekEvde.com’un yaratıcılarına göre, dekoratif harfler, kız arkadaşlarına orijinal bir hediye vermek isteyen erkeklerin de tercihiymiş. Özellikle ismin baş harflerini yazdırmak çok popülermiş. Yine kadınlar da en samimi arkadaşlarına ya da onların çocuklarına doğumgünlerinde hoş bir süpriz yapabilirler. Geriye sadece beğendiğiniz bir tasarıma karar vermek kalıyor. BebekEvde.com’da göreceğiniz örnek tasarımlardan talep edebileceğiniz gibi, aklınızda olan bir tasarımın fotoğrafını göndermeniz durumunda o tasarımdan da yapabiliyorlar.

BebekEvde.com’dan Bebek ve Ben okuyucularına bir de müjde! Vereceğiniz siparişlerde “Bebek ve Ben” kodunu kullanmanız durumunda sipariş bedeli üzerinden %10 indirim yapacaklar! Şimdi lafımı bağlayıp, sizleri bu çok şirin dekoratif harflerle başbaşa bırakayım. Daha fazlası ve sipariş vermek için BebekEvde.com‘u ziyaret etmeyi unutmayın.

dekoratif harfler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bebek ve Ben

Bebek ve Ben

Merhabalar! Adım Tanla. Dijital tasarımcıyım. Eşim Kuzey ve 7 yaşındaki oğlum Can'la beraber dünyayı keşfediyoruz. Hayatı, insanları, video oyunlarını ve seyahati seviyorum. Okumayı, araştırmayı, dinlemeyi ve konuşmayı da... Oğluma hatıra olarak başlattığım BebekveBen'in kısa zamanda annelerin buluştuğu, soru sorduğu ve paylaştığı bir ortama dönüşmesinden çok mutluyum. Çocuk yetiştirmenin heyecan verici dünyasında bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Obeziteden Kurtuluş Günlüğüm 12.Hafta

Bebek ve Ben Yüzünü Değiştirdi!