in ,

BebekEvde.com’dan Dekoratif Harflerde İndirim

El yapımı dekoratif harflerin yaratıcısı BebekEvde.com hakkındaki şu yazımı hatırlayacaksınız….

Bu harika harflerin yardımıyla, bebeğinizin ya da çocuğunuzun odasının havasını anında değiştirebilirsiniz. “Ama benim çocuğum yok ki, bu harfleri ne yapayım” diyenlere de “heh heh hee!” diyorum. BebekEvde.com’un yaratıcılarına göre, dekoratif harfler, kız arkadaşlarına orijinal bir hediye vermek isteyen erkeklerin de tercihiymiş. Özellikle ismin baş harflerini yazdırmak çok popülermiş. Yine kadınlar da en samimi arkadaşlarına ya da onların çocuklarına doğumgünlerinde hoş bir süpriz yapabilirler. Geriye sadece beğendiğiniz bir tasarıma karar vermek kalıyor. BebekEvde.com’da göreceğiniz örnek tasarımlardan talep edebileceğiniz gibi, aklınızda olan bir tasarımın fotoğrafını göndermeniz durumunda o tasarımdan da yapabiliyorlar.

BebekEvde.com’dan Bebek ve Ben okuyucularına bir de müjde! Vereceğiniz siparişlerde “Bebek ve Ben” kodunu kullanmanız durumunda sipariş bedeli üzerinden %10 indirim yapacaklar! Şimdi lafımı bağlayıp, sizleri bu çok şirin dekoratif harflerle başbaşa bırakayım. Daha fazlası ve sipariş vermek için BebekEvde.com’u ziyaret etmeyi unutmayın.

Tanla Bilir

Merhabalar! Adım Tanla. Web tasarımcısı ve BebekveBen'in kurucusuyum.
BebekveBen çocuk bakımından öte ebeveynlik, kadın olmak, birey olmak, yurtdışında yaşam, seyahat, yemek, ürünler, eğitim, sağlık gibi hayatın içinden pek çok konunun paylaşıldığı, ailelerin buluştuğu, soru sorduğu, dileyenlerin konuk yazılarla katkıda bulunduğu ve deneyimlerini paylaştığı bir platform... Bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Obeziteden Kurtuluş Günlüğüm 12.Hafta

Bebek ve Ben Yüzünü Değiştirdi!