in

Bebek ve Ben Yüzünü Değiştirdi!

Selam arkadaşlar,

Bir müddettir üzerinde çalıştığım  ve bloguma erişmenizi engelleyen yeniden tasarım çalışmam nihayet tamamlandı. Yaptığım değişiklikler özetle şöyle:

 1. Öncelikle hemen farkedeceğiniz gibi arka planımı çok taze ve rengarek bir sahil manzarasıyla değiştirdim. Deniz, kumsal ve balonlar… Tam da yaz mevsimine uygun değil mi?
 2. Sayfanın hemen üst, sol tarafında göreceğiniz gibi, Bebek ve Ben’in logosu değişti. Eski logomda Can bebeğin keltoş bir resmi ön plandayken, yeni logomda ben de yer alıyorum. Eee Can’ın da saçları artık uzadığına göre değiştirmek şart olmuştu. 🙂
 3. Blogumun Facebook, Twitter, RSS ve Feedburner özelliklerini en yukarıya, sağ tarafa aldım. Yazılarımın emailinize düşmesini istiyorsanız, bu alana emalinizi bırakmayı unutmayın.
 4. Menülerimi birden ikiye çıkardım ve yeniden düzenledim. Bu şekilde ilginizi çeken konulara daha rahat ulaşabileceğinizi umuyorum. Menüye tıklayıp, alt başlıklara göz atabilirsiniz.
 5. Yeni tasarımda ağırlıklı olarak  yazdığım “Beslenme, Gelişim, Sağlık, Bebek ve Çocuk Ürünleri, Güvenlik, Uyku, Hamilelik ve Doğum, Tuvalet” gibi konuları ön plana çıkarmaya çalıştım. Bu alanda, her konu için yazdığım en son 3 yazıyı liste halinde bulacaksınız.
 6. Günlük olarak yazdığım yazılar, konu listesinin hemen altında yer almaya devam edecek.
 7. Blogun sütun sayısını 3’ten 2’ye indirdim. Bu şekilde yazıların daha rahat okunduğunu düşünüyorum.

Bebek ve Ben’in yeni yüzü umarım hoşunuza gitmiştir. Eskiye kıyasla ve aradıklarınızı bulmak açısından nasıl buldunuz? Yorumlarınızı merakla bekliyorum.

Sevgiler

Tanla

yenibebekveben

Tanla Bilir

Merhabalar! Adım Tanla. Web tasarımcısı ve BebekveBen'in kurucusuyum.
BebekveBen çocuk bakımından öte ebeveynlik, kadın olmak, birey olmak, yurtdışında yaşam, seyahat, yemek, ürünler, eğitim, sağlık gibi hayatın içinden pek çok konunun paylaşıldığı, ailelerin buluştuğu, soru sorduğu, dileyenlerin konuk yazılarla katkıda bulunduğu ve deneyimlerini paylaştığı bir platform... Bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Yorumlar

Yanıt Yaz
 1. Merhaba Tanla

  Yeni yüzünüz çok hoş ve iç açıcı olmuş.Nice güzel paylaşımlar olması dileğiyle Sevgiler…

 2. Bu arada çokdüzenli görünüyor herşey.Yerleşim harika:)Blog bana evimiz gibi geliyor.Ben girdiğim bloglarda buna çok dikkat ediyorum.Blog listeme ekledim sizi.Takip edilesi blogunuz var.tebrikler:))))))))))))))))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BebekEvde.com’dan Dekoratif Harflerde İndirim

pratik ipuçlarım

Pratik İpuçlarım