in , ,

Bayram Mesajını Kuzum Aracılığıyla Verdim

Sevgili okurlar,

Önce kendimi tanıtayım. İsmim “Kuzu Bulut”. Tüylerim bulut gibi pofuduk pofuduk olduğu için bu ismi almışım. Yaklaşık 7 aydır Can isimli bir bebeğin yanında uyku arkadaşı olarak yaşıyorum. Bu bayram, Can henüz konuşamadığı için bayram mesajını ben vermek istiyorum. Can diyor ki;

Bayram paylaştıkça güzel. Bu bayramda aileniz ve sevdiklerinizle biraraya gelin ve çok güzel zaman geçirin. Türk mutfağımızın lezzetli yiyecekleri eşliğinde, sıcacık sohbetler edin. Evinizde pişenleri, komşularınızla da paylaşın.

Bayram hatırladıkça güzel. Büyüklerinizin ellerinden, küçüklerinizin gözlerinden öpmeyi unutmayın. Muhtaç durumda olanları ve sizler kadar şanslı olmayanları hatırlayıp, onları yardımlarınız ve ilginizle sevindirin.

Bayram özen gösterince güzel. En güzel giysilerinizi giyin. Birbirinize karşı hoşgörülü ve anlayışlı olun. Sokaklarda, asansörde, otobüste rastladığınız insanların komşularınız olduğunu hatırlayıp, onlara güleryüzle selam verin ve bayramlarını kutlayın.

Ben de Kurban Bayramı’nızı içtenlikle kutlarım.

Can adına, Kuzu Bulut

Bu yazıya puan ver!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bebek ve Ben

Bebek ve Ben

Merhabalar! Adım Tanla. Dijital tasarımcıyım. Eşim Kuzey ve 7 yaşındaki oğlum Can'la beraber dünyayı keşfediyoruz. Hayatı, insanları, video oyunlarını ve seyahati seviyorum. Okumayı, araştırmayı, dinlemeyi ve konuşmayı da... Oğluma hatıra olarak başlattığım BebekveBen'in kısa zamanda annelerin buluştuğu, soru sorduğu ve paylaştığı bir ortama dönüşmesinden çok mutluyum. Çocuk yetiştirmenin heyecan verici dünyasında bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Kız Bebekler İçin Örgü Patikler

Çocuğuna Şaplak Atanlardan mısın?