in , ,

Bayram Mesajını Kuzum Aracılığıyla Verdim

Sevgili okurlar,

Önce kendimi tanıtayım. İsmim “Kuzu Bulut”. Tüylerim bulut gibi pofuduk pofuduk olduğu için bu ismi almışım. Yaklaşık 7 aydır Can isimli bir bebeğin yanında uyku arkadaşı olarak yaşıyorum. Bu bayram, Can henüz konuşamadığı için bayram mesajını ben vermek istiyorum. Can diyor ki;

Bayram paylaştıkça güzel. Bu bayramda aileniz ve sevdiklerinizle biraraya gelin ve çok güzel zaman geçirin. Türk mutfağımızın lezzetli yiyecekleri eşliğinde, sıcacık sohbetler edin. Evinizde pişenleri, komşularınızla da paylaşın.

Bayram hatırladıkça güzel. Büyüklerinizin ellerinden, küçüklerinizin gözlerinden öpmeyi unutmayın. Muhtaç durumda olanları ve sizler kadar şanslı olmayanları hatırlayıp, onları yardımlarınız ve ilginizle sevindirin.

Bayram özen gösterince güzel. En güzel giysilerinizi giyin. Birbirinize karşı hoşgörülü ve anlayışlı olun. Sokaklarda, asansörde, otobüste rastladığınız insanların komşularınız olduğunu hatırlayıp, onlara güleryüzle selam verin ve bayramlarını kutlayın.

Ben de Kurban Bayramı’nızı içtenlikle kutlarım.

Can adına, Kuzu Bulut

Tanla Bilir

Merhabalar! Adım Tanla. Web tasarımcısı ve BebekveBen'in kurucusuyum.
BebekveBen çocuk bakımından öte ebeveynlik, kadın olmak, birey olmak, yurtdışında yaşam, seyahat, yemek, ürünler, eğitim, sağlık gibi hayatın içinden pek çok konunun paylaşıldığı, ailelerin buluştuğu, soru sorduğu, dileyenlerin konuk yazılarla katkıda bulunduğu ve deneyimlerini paylaştığı bir platform... Bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kız Bebekler İçin Örgü Patikler

Çocuğuna Şaplak Atanlardan mısın?