in

Annesine mi Daha Çok Benziyor Babasına mı?

Çocukların suratı zaman içinde ne kadar çok değişiyor.

Ebru Şallı’nın oğlu Beren, eski fotoğraflarında, renkli gözleriyle daha çok Ebru’yu andırıyordu. Büyüdükçe babasına benzemeye başlamış bence.

İrem’in göz kısmı İbrahim Kutluay’a benzese de çenesi aynı Demet.

Ebru Cündübeyoğlu’nun kızı Duru ise, annesinin sanki bir kopyası.

Ya siz ne düşünüyorsunuz? Bu ünlü Türk çocukları, annesine mi daha çok benziyor dersiniz, yoksa babasına mı?

Bu yazıya puan ver!

3 Comments

Yanıt Yaz
  1. hepside çok tatlılar.. evet iremin çenesi annesine benziyor..istanbulda babasına benziyor gibi görünüyor.. deniz pulaş’ın kızı da kendisini adıyor..bizim kıza gelen misafirler kendisine benziyor diyorlardı hep ..burdaki çocuklarda daha çok kendilerine benziyor:)

  2. Benim iki oğlum da gördüğün ve bildigin üzere babalarına benziyorlar. Niyeti bozup bir üçüncü mü yapsam diye dusunuyorum;) Bakarsın ucuncu bana benzer:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bebek ve Ben

Bebek ve Ben

Merhabalar! Adım Tanla. Dijital tasarımcıyım. Eşim Kuzey ve 7 yaşındaki oğlum Can'la beraber dünyayı keşfediyoruz. Hayatı, insanları, video oyunlarını ve seyahati seviyorum. Okumayı, araştırmayı, dinlemeyi ve konuşmayı da... Oğluma hatıra olarak başlattığım BebekveBen'in kısa zamanda annelerin buluştuğu, soru sorduğu ve paylaştığı bir ortama dönüşmesinden çok mutluyum. Çocuk yetiştirmenin heyecan verici dünyasında bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Munchkin Fresh Food Feeder

Can’ın Yeni Yıl Mesacı