in

Anneler Günü

Bugün benim icin çok özel bir gündü. Bir anne olarak anneler günümü ilk kez kutlayanlar oldu. Minik bebeğim babasının da yardımı ile bana çok güzel bir kart yazmış. Okuyunca çok duygulandım. Senelerce annemizin anneler gününü kutladık. Şimdi anne olunca annelerin kıymetini ve bizim için yaptıkları fedakarlıkları çok daha iyi anlıyorum. Seni çok seviyorum anneciğim. Bana ve kardeşime verdiğin emeklerin için çok teşekkür ederim.

Bebeğim maalesef gün boyunca huzursuzdu. İki defa sulu kaka yaptı. Meme emmeden uyumak istemedi ve uykuya dalmakta çok zorlandı. O huzursuz olunca bizim de moralimiz bozuluyor. Ateşini ve kaka-çiş durumunu sürekli kontrol ediyoruz. Çünkü ateşi çıkar ya da çiş yapmamaya başlarsa yani susuz kalma belirtileri olursa doktora gitmesi gerekiyor. Bu rahatsızlığı konusunda teorimiz şimdilik benim beslenme biçimimin bebeği etkilediği…Sabahları hergün içtiğim portakal suyu, hemen hemen gün aşırı yediğim dondurma, ya da soğuk olarak yediğim karpuz anne sütünden geçerek Can’ı etkiliyor olabilir. Öncelikle portakal suyunu keserek gelişimi gözleyeceğim.

Tanla Bilir

Merhabalar! Adım Tanla. Web tasarımcısı ve BebekveBen'in kurucusuyum.
BebekveBen çocuk bakımından öte ebeveynlik, kadın olmak, birey olmak, yurtdışında yaşam, seyahat, yemek, ürünler, eğitim, sağlık gibi hayatın içinden pek çok konunun paylaşıldığı, ailelerin buluştuğu, soru sorduğu, dileyenlerin konuk yazılarla katkıda bulunduğu ve deneyimlerini paylaştığı bir platform... Bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ebeveynler yemek yiyebilir mi

Ebeveynler Yemek Yiyebilir mi?

Bebek Gelişimi: 1.Ay