in

Anneler Günü

Bugün benim icin çok özel bir gündü. Bir anne olarak anneler günümü ilk kez kutlayanlar oldu. Minik bebeğim babasının da yardımı ile bana çok güzel bir kart yazmış. Okuyunca çok duygulandım. Senelerce annemizin anneler gününü kutladık. Şimdi anne olunca annelerin kıymetini ve bizim için yaptıkları fedakarlıkları çok daha iyi anlıyorum. Seni çok seviyorum anneciğim. Bana ve kardeşime verdiğin emeklerin için çok teşekkür ederim.

Bebeğim maalesef gün boyunca huzursuzdu. İki defa sulu kaka yaptı. Meme emmeden uyumak istemedi ve uykuya dalmakta çok zorlandı. O huzursuz olunca bizim de moralimiz bozuluyor. Ateşini ve kaka-çiş durumunu sürekli kontrol ediyoruz. Çünkü ateşi çıkar ya da çiş yapmamaya başlarsa yani susuz kalma belirtileri olursa doktora gitmesi gerekiyor. Bu rahatsızlığı konusunda teorimiz şimdilik benim beslenme biçimimin bebeği etkilediği…Sabahları hergün içtiğim portakal suyu, hemen hemen gün aşırı yediğim dondurma, ya da soğuk olarak yediğim karpuz anne sütünden geçerek Can’ı etkiliyor olabilir. Öncelikle portakal suyunu keserek gelişimi gözleyeceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bebek ve Ben

Bebek ve Ben

Merhabalar! Adım Tanla. Dijital tasarımcıyım. Eşim Kuzey ve 7 yaşındaki oğlum Can'la beraber dünyayı keşfediyoruz. Hayatı, insanları, video oyunlarını ve seyahati seviyorum. Okumayı, araştırmayı, dinlemeyi ve konuşmayı da... Oğluma hatıra olarak başlattığım BebekveBen'in kısa zamanda annelerin buluştuğu, soru sorduğu ve paylaştığı bir ortama dönüşmesinden çok mutluyum. Çocuk yetiştirmenin heyecan verici dünyasında bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

ebeveynler yemek yiyebilir mi

Ebeveynler Yemek Yiyebilir mi?

Bebek Gelişimi: 1.Ay