in

Anaokullu Miniklere Kıyafet Seçenekleri

anaokulu - kanz

Yeni başlangıçlar…

Bu sene 17 aylık oğlum için ufak ufak anaokulu araştırmalarına başladık. Biz bile bu süreçte bayağı heyecanlanırken, çocuğu okula başlayan ebeveynlerin gururunu, mutluluğunu ve heyecanını tahmin edebiliyorum.

Hangimiz ilkokula gittiğimiz o günleri unutabiliriz ki…Benim için okul, sabah annemin bir gün önceden özenle ütülediği önlüğümü giymek, kahvaltımı etmek, sırtıma çantamı takıp annemle vedalaştıktan sonra servis arabama binip arkadaşlarıma kavuşmaktı. Bazı günler annem beni okuldan almaya gelirdi. Beraberce evimize dönerken, yol üzerindeki pastaneye mutlaka uğrar ve ponçik denilen kakao kremalı pastadan alırdık.

Seneler ne kadar da çabuk geçti! Bugün kendi oğlumun eğitim hayatına ilk adımı olan anaokulu için gün saydığımıza inanamıyorum…

Okul demek biraz da yenilenme demek. Bu yazımda anaokuluna giden minikler için kıyafet seçeneklerini ele alıyorum.

Yazımın devamını Alternatif Anne’den okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bebek ve Ben

Bebek ve Ben

Merhabalar! Adım Tanla. Dijital tasarımcıyım. Eşim Kuzey ve 7 yaşındaki oğlum Can'la beraber dünyayı keşfediyoruz. Hayatı, insanları, video oyunlarını ve seyahati seviyorum. Okumayı, araştırmayı, dinlemeyi ve konuşmayı da... Oğluma hatıra olarak başlattığım BebekveBen'in kısa zamanda annelerin buluştuğu, soru sorduğu ve paylaştığı bir ortama dönüşmesinden çok mutluyum. Çocuk yetiştirmenin heyecan verici dünyasında bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Anne, Annenin Kurdudur

puetro rico

Tropikal Türkan, Arabesk Einstein