in

Anaokullu Miniklere Kıyafet Seçenekleri

anaokulu - kanz

Yeni başlangıçlar…

Bu sene 17 aylık oğlum için ufak ufak anaokulu araştırmalarına başladık. Biz bile bu süreçte bayağı heyecanlanırken, çocuğu okula başlayan ebeveynlerin gururunu, mutluluğunu ve heyecanını tahmin edebiliyorum.

Hangimiz ilkokula gittiğimiz o günleri unutabiliriz ki…Benim için okul, sabah annemin bir gün önceden özenle ütülediği önlüğümü giymek, kahvaltımı etmek, sırtıma çantamı takıp annemle vedalaştıktan sonra servis arabama binip arkadaşlarıma kavuşmaktı. Bazı günler annem beni okuldan almaya gelirdi. Beraberce evimize dönerken, yol üzerindeki pastaneye mutlaka uğrar ve ponçik denilen kakao kremalı pastadan alırdık.

Seneler ne kadar da çabuk geçti! Bugün kendi oğlumun eğitim hayatına ilk adımı olan anaokulu için gün saydığımıza inanamıyorum…

Okul demek biraz da yenilenme demek. Bu yazımda anaokuluna giden minikler için kıyafet seçeneklerini ele alıyorum.

Yazımın devamını Alternatif Anne’den okuyabilirsiniz.

Tanla Bilir

Tanla Bilir

Merhabalar! Adım Tanla. Web tasarımcısı ve BebekveBen'in kurucusuyum.
BebekveBen çocuk bakımından öte ebeveynlik, kadın olmak, birey olmak, yurtdışında yaşam, seyahat, yemek, ürünler, eğitim, sağlık gibi hayatın içinden pek çok konunun paylaşıldığı, ailelerin buluştuğu, soru sorduğu, dileyenlerin konuk yazılarla katkıda bulunduğu ve deneyimlerini paylaştığı bir platform... Bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anne, Annenin Kurdudur

puetro rico

Tropikal Türkan, Arabesk Einstein