in

Aile Boyu Banyo

aile boyu banyo

Cuma günü kolik rahatsızlığından kurtulmak için Can’a içirdiğimiz siyah ilacın kalıntıları kakasından çıkmaya devam ediyor. Bugün ayrıca ishal kıvamında kaka da yaptı yine.

Bugün hep beraber dışarı çıkıp alışveriş yapmak istedik. Ancak Can’ın araba koltuğu dışında beş kişi olduğumuz için arabaya sığamadık. Böylece Can ve ben evde kalarak film izledik.

Akşam yemeğinden sonra Can’ın ikinci banyosunu beraberce yaptırdık. Bir bebeğin çevresinde beş kişi çok komik bir görüntü olmalı. Babaaannesi tuttu, halası kulaklarını su kaçmasın diye kapadı ve su döktü babası küvetini doldurdu, dedesi fotoğrafları çekti ve ben de bebeğimi yıkadım. Can görünüşe göre yıkanmayı çok sevecek. Bir de yıkandıktan sonra diğer bebekler gibi kolayca uykuya dalsa…

Tanla Bilir

Merhabalar! Adım Tanla. Web tasarımcısı ve BebekveBen'in kurucusuyum.
BebekveBen çocuk bakımından öte ebeveynlik, kadın olmak, birey olmak, yurtdışında yaşam, seyahat, yemek, ürünler, eğitim, sağlık gibi hayatın içinden pek çok konunun paylaşıldığı, ailelerin buluştuğu, soru sorduğu, dileyenlerin konuk yazılarla katkıda bulunduğu ve deneyimlerini paylaştığı bir platform... Bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kavusma

Misafirlerimiz Geliyor!

Pampers Gifts to Grow Hediye Programı