in

Aile Boyu Banyo

aile boyu banyo

Cuma günü kolik rahatsızlığından kurtulmak için Can’a içirdiğimiz siyah ilacın kalıntıları kakasından çıkmaya devam ediyor. Bugün ayrıca ishal kıvamında kaka da yaptı yine.

Bugün hep beraber dışarı çıkıp alışveriş yapmak istedik. Ancak Can’ın araba koltuğu dışında beş kişi olduğumuz için arabaya sığamadık. Böylece Can ve ben evde kalarak film izledik.

Akşam yemeğinden sonra Can’ın ikinci banyosunu beraberce yaptırdık. Bir bebeğin çevresinde beş kişi çok komik bir görüntü olmalı. Babaaannesi tuttu, halası kulaklarını su kaçmasın diye kapadı ve su döktü babası küvetini doldurdu, dedesi fotoğrafları çekti ve ben de bebeğimi yıkadım. Can görünüşe göre yıkanmayı çok sevecek. Bir de yıkandıktan sonra diğer bebekler gibi kolayca uykuya dalsa…

Bu yazıya puan ver!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bebek ve Ben

Bebek ve Ben

Merhabalar! Adım Tanla. Dijital tasarımcıyım. Eşim Kuzey ve 7 yaşındaki oğlum Can'la beraber dünyayı keşfediyoruz. Hayatı, insanları, video oyunlarını ve seyahati seviyorum. Okumayı, araştırmayı, dinlemeyi ve konuşmayı da... Oğluma hatıra olarak başlattığım BebekveBen'in kısa zamanda annelerin buluştuğu, soru sorduğu ve paylaştığı bir ortama dönüşmesinden çok mutluyum. Çocuk yetiştirmenin heyecan verici dünyasında bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

kavusma

Misafirlerimiz Geliyor!

Pampers Gifts to Grow Hediye Programı