«

»

Bebeğiniz Kime Benzeyecek?

Morph Çiftİlk bebeğinize hamilesiniz ve bebeğinizin kime benzeyeceğini merak mı ediyorsunuz?

Ya da ikinci/üçüncü çocuğu düşünüyorsunuz. Acaba tipi nasıl olacak?

Belki de çocuk sahibi olmak aklınızda bile yok. Yine de -olsaydı- nasıl bir bebek olacağını öğrenmek istiyorsunuz…

Sizi süppper eğlenceli online bir oyuna davet ediyorum: Morph Baby!

Nasıl Oynayacağım?

Şimdi hemen şu adrese gidin: http://www.morphthing.com/morph

  1. “Browse” butonuna basarak sizin ve eşinizin birer fotoğrafını bilgisayarınızdan seçin. “Upload” butonuna basarak yükleyin.
  2. Yüklediğiniz fotoğraflar “Unprepared Images” bölümünde listelenecek.
  3. Her fotoğrafın yanındaki “Prepare” linkine basarak, yüzün referans noktalarını işaretleyin. Merak etmeyin çok kolay. Zaten sizin fotoğrafınızın solunda, nereleri işaretleyeceğinizi gösteriyor. [Seçilen nokta sayısı: Başın üstü(1), yüzün altı(1), yüzün solu(1), yüzün sağı(1) >Finish>Continue. Kaşlar(3), gözler(5), burun(3), dudaklar(5), saç çizgisi(3), çene(5)>Finish]
  4. Referans noktaları işaretlenmiş fotoğraflar, “Prepared images”ın altında görüntülenecek. Artık fotoğraflarınız birleştirilmeye hazır. Herhangi bir fotoğrafın yanındaki “Morph” linkine basarak, onu, birleştireceğiniz birinci fotoğraf olarak seçin.
  5. Sistem sizi http://www.morphthing.com/morph linkine göndermiş olacak. Yüklediğiniz ve referans noktalarını işaretlediğiniz tüm fotoğraflarınızı “Prepared images” sekmesinin altında görüyorsunuz. İkinci fotoğrafı da tıklayarak seçin.
  6. Size bebeğinizin ırkını soracak. (To make a baby image, select the ethnicity of the parents) Caucasian-Beyaz seçeneğini işaretleyin.
  7. Son olarak “Morph baby” butonuna basın. 30 saniyede bebeğiniz hazır. Şaka gibi! Dilerseniz kız ya da erkek şeklinde cinsiyet de belirtebiliyorsunuz.

Morph Referans

Fotoğrafım Yok

“Ama benim ya da eşimin bilgisayarda fotoğrafı yok” diyorsanız sorun değil. Sitede ünlülerin fotoğrafları yüklenmiş. Onlarla oynamak da bir o kadar eğlenceli.

Lady Gaga ve Albert Einstein gibi hoş çiftlerin çocuklarının neye benzeyeceğini görebiliyorsunuz.

Morph ÜnlülerHaydi ne duruyorsunuz. Bebeğinizi merak etmiyor musunuz?

Yazar hakkında

Bebek ve Ben

Merhabalar! Adım Tanla. Dijital tasarımcıyım. Eşim Kuzey ve 3 yaşındaki oğlum Can'la beraber dünyayı keşfediyoruz. Hayatı, insanları, video oyunlarını ve seyahati seviyorum. Okumayı, araştırmayı, dinlemeyi ve konuşmayı da... Oğluma hatıra olarak başlattığım Bebek ve Ben'in kısa zamanda annelerin buluştuğu, soru sorduğu ve paylaştığı bir ortama dönüşmesinden çok mutluyum. Çocuk yetiştirmenin heyecan verici dünyasında bize eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir